Czego może żałować mężczyzna przez całe życie?

Ten tekst jest dla absolutnie wszystkich mężczyzn – w każdym wieku. Nawet jeżeli Was jeszcze nie dotyczy lub jeżeli nie zdajecie sobie z tego sprawy, że może Was dotyczyć. Po prostu warto przeczytać. Z góry ostrzegam, że może to być bardzo niepopularny tekst i dość kontrowersyjny. Zawsze miałem jasne i proste zasady w tej kwestii, ale dopiero teraz zrozumiałem jak bardzo ważne jest to, by walczyć by tej największej w życiu porażki nie ponieść.

To kwestia refleksji tego jak bardzo mamy wpływ na swoje życie i jak bardzo pewne decyzje mogą na nim zaważyć… Zastanawiacie się czym według mnie jest największa porażka jaką może ponieść w życiu facet?

 …Kiedy nie wychowuje w 100% swoich dzieci, bo musi je dzielić z innym mężczyzną! 

Chuj z tym kim jest ten facet. Chodzi o sam fakt! Nie wyobrażam sobie by nie móc patrzeć na to jak moja córka robi pierwsze kroki, słowa, chodzi na randki. Nie móc być blisko kiedy się cieszy i smuci. To jeszcze nic…ale najbardziej nie zniósłbym tego, że matka mojego dziecka weszła w związek z innym facetem i to on współdecyduje o jej wychowaniu. Owszem napisałem artykuły, w których namawiam do odejścia Kobiety, które są nieszczęśliwe w związkach. Pisałem, że dzieci będą szczęśliwsze przynajmniej z jednym szczęśliwym rodzicem chociażby tutaj:

Rozwód a dzieci? Wzruszający list 5-letniej Małgosi do nieszczęśliwej mamy.

Lub ten:

Toksyczny związek to trudna miłość. Urwij to natychmiast!

Podtrzymuje to nadal, bo żadne dziecko nie zasługuje na to, aby cierpieć z powodu dwójki ludzi uprawiających seks bez konsekwencji. Jest jednak druga strona medalu…można temu kurwa zapobiec!

Jest nim ojciec, któremu to w 95% przypadków zawsze jest odbierane dziecko. Może on się tylko spotykać z nim na “widzenia”. Nawet jak dziecko jest 50/50 dzielone to jego matka może związać się z innym facetem, który siłą rzeczy także będzie je wychowywał. Kobieta też nie zaakceptuje innej matki w życiu mężczyzny to logiczne, ale tekst piszę z perspektywy wyłącznie mężczyzny do innych mężczyzn.

Nawet jeżeli nie masz jeszcze dziecka, a nawet jeszcze Kobiety to spróbuj to sobie wyobrazić. Dziecko noszące Twoje nazwisko. Twoje geny, a nagle zupełnie obcy Tobie facet ma je nosić na rękach, pomagać przy lekcjach, karcić za złe zachowanie i zabierać na lody. Spróbuj to tylko sobie wyobrazić…

Będziesz ojcem do końca swoich lub jego dni. Każdego dnia. Nawet jak nie będziesz mieć kontaktu z własnym dzieckiem to będziesz OJCEM, który je stworzył. Nieważne w jakich okolicznościach, ale byłeś współtwórcą tej małej a później większej istotki na tym świecie.

Oddanie kwestii wychowania obcemu mężczyźnie będzie Twoją największa porażką jaką tylko możesz ponieść.

Są dwie opcje, w których będziesz musiał “dzielić się” wychowaniem swojego dziecka z obcym facetem:

Bezmyślny seks z Kobietą, która nie jest szczytem Twoich marzeń

To jeden z bardzo częstych przypadków. Jest spora grupa facetów, którzy są chodzącymi seksmaszynami, którzy seks traktują jak sport. Tak samo jak piłka nożna, siłownia czy bieganie. Po prostu idą do klubu, wyrywaja pannę i spędzają ze sobą noc. Ok – nawet jeżeli nie wszyscy to zdarzają się w życiu takie chwile, w których mają po prostu brzydko mówiąc ochotę kogoś “zerżnąć” bez poznania danej Kobiety szczegółowo.

Właśnie to może być przyczyną największej Twojej porażki życiowej, jeżeli ta przypadkowa Kobieta nie będzie Twoją jedyną i wymarzoną partnerką życiową. Ok…może nawet przemęczycie się rok, dwa, trzy… ale to się rozpadnie. Rozejdziecie się, a TWOJE dziecko zostanie z tą Kobietą.

Czy kiedyś się nad tym zastanawiałeś, że takie wypadki mogą chodzić po ludziach? Owszem strach przed ciążą nie może być czymś co Cię we wszystkim blokuje, ale to na facecie spoczywa moim zdaniem największa odpowiedzialność. Dlaczego…? Rzadko się słyszy o sytuacjach, w których Kobieta bezczelnie uwiodła/upiła/wykorzystała faceta bo ją cipka swędziała.

To facet ma więcej do stracenia, gdy Kobieta która nie jest jego partnerką życiową urodzi mu dziecko. To on nie stworzy z nią rodziny, bo nawet nie chce. Pewnie są na świecie takie Kobiety, które chcą po prostu “zapładniacza” bo czas im się kończy i mają w nosie z kim je wychowają. Facet nie ma takiej możliwości. Bardzo rzadko to facet “załatwia” sobie matkę, a później to dziecko zostaje z nim poza oczywistymi patologicznymi lub tragicznymi sytuacjami życiowymi.

Dlatego jeżeli nie jesteś w 100% zabezpieczony i nie jesteś gotowy dzielić życie z daną Kobietą to nie idź z nią kurwa do łóżka! A jeżeli już idziesz…to nie doprowadzaj do pełnego stosunku czyli kolokwialnie mówiąc: NIE ZAMOCZ!

Co Ci rekomenduje? Zacznij poznawać DOBRZE Kobiety, z którymi sypiasz. Zacznij rozpoznawać co w nich lubisz, co Ci przeszkadza, jakiego chcesz związku, co sprawia Ci szczęście oraz wręcz przeciwnie – czego dokładnie nie chcesz. Nie możesz traktować ich wyłącznie przedmiotowo.

Czytaj także: Toksyczne cechy Kobiety. 4 oznaki, które mówią: UCIEKAJ!

Wiedz, że masz więcej do stracenia kiedy za chwilę zapomnienia będziesz żałował całe swoje życie!

Wszystko jest dobrze, ale w pewnej chwili zaczyna się pieprzyć

No właśnie… Przecież czasami czujecie, że to jest to. Dziecko pojawia się tuż po ślubie, jesteście szczęśliwym małżeństwem…aż tu nagle po max 3-4 latach zaczyna być bardzo źle. Nie możecie na siebie patrzeć i dochodzicie do wniosku, że dla Was oraz dziecka będzie najlepiej gdy się rozstaniecie.

 Nie będzie kurwa lepiej! 
Będzie zawsze dzieckiem, które ma 2 tatusiów i dwie mamy jak się z kimś zwiążesz. No dobra – czasami matka Twojego dziecka po prostu nie będzie już miała tego szczęścia i sobie nikogo nie znajdzie (czego szczerze jej nie życzę). Owszem – czasami faktycznie jest tak źle, że nie ma już żadnego ratunku, ale….

Piszę tego posta właśnie po to, aby uświadomić każdemu facetowi, że ma wybór. Może zmienić bieg wydarzeń, wtedy kiedy tylko to się rozpocznie.

To nie faceci są tymi,

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *