Modne męskie fryzury 2021. Jakie fryzury są najlepsze?

Bez wątpienia rok 2021 jest inny niż wszystkie. Po pewnym, długim czasie udało nam się w końcu zaczerpnąć normalnego życia. Dzięki temu, na ulice wychodzi coraz więcej ludzi i bez wątpienia, można zobaczyć jakie męskie fryzury są modne tego roku. Analizując nie tylko trendy w naszym kraju, ale również patrząc jak to wygląda za granicą, można bez problemu zobaczyć topowe fryzury męskie na 2021 rok.

Modne męskie fryzury 2021 – jakie fryzury są najlepsze?

W zestawieniu modnych męskich fryzur 2021 znajdziesz fryzury, które pojawiały się już w poprzednich latach, ale także parę nowości. Klasyka nadal cieszy się dużą popularnością, a matowe wykończenie wciąż znajduję się na topie. Jednakże można zauważyć coraz więcej osób, które pokusiły się o nałożenie pomad z efektem połysku. Fani krótkich fryzur na pewno ucieszą się z faktu, że w tym roku króluje French Crop, Quiff oraz Buzz Cut. Wszystkie trzy fryzury wyglądają naprawdę świetnie. Dodatkowo oszczędzają wiele czasu podczas układania fryzury (w przypadku Buzz Cuta, ta czynność praktycznie nie występuje!).
Side Part i Middle Part nadal cieszą się uznaniem wśród wielu osób. Bez wątpienia te fryzury męskie mogą pochwalić się tym, że skradły serca wielu mężczyzn.  Same w sobie są eleganckie, a zarazem luźne. Coraz częściej można je zauważyć w wydaniu z połyskiem, co przekłada się na urozmaicenie męskich fryzur. 
W zestawieniu modnych męskich fryzur nie mogło zabraknąć włosów dłuższych. Coraz więcej mężczyzn zapuszcza włosy do ramion, a także możemy zobaczyć powrót fryzury męskiej Man Bun. Ta informacja bardzo mocno mnie cieszy, z racji tego, że sam zapuszczam. Ponadto ta fryzura zniknęła na jakiś czas z ulic, więc zapowiada się porządny powrót!
Spośród wszystkich modnych męskich fryzur 2021 możesz wybrać najlepszą fryzurę dla siebie. Poniżej opiszę każdą z nich, tak abyś lepiej je poznał, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dokonać słusznego wyboru!

Modne męskie fryzury 2021 – Buzz Cut

Modne męskie fryzury 2021 - Buzz Cut

Jedną z największych zalet Buzz Cuta jest to, że dzięki niemu możemy zaoszczędzić sporo czasu. Układanie włosów w większym bądź mniejszym stopniu wiąże się z nakładem czasu. Ponadto jeśli jesteś osobą początkującą, a chcesz aby Twoja fryzura była nienagannie ułożona – musisz wtedy spędzić trochę więcej przed lustrem. Jeśli męczy Cię stylizacja Twoich włosów, lub po prostu chcesz zaoszczędzić swój czas to bardzo dobrym wyborem jest męska fryzura Buzz Cut. Do ułożenia tej fryzury nie potrzebujesz żadnych kosmetyków, ponieważ włosy są zbyt, krótkie by były w stanie być podatne na układanie. Jednakże to nie zmienia faktu, że powinieneś przestać dbać o swoje włosy. Zobacz mój sklep z kosmetykami dla mężczyzn.  Buzz Cut świetnie współgra z schludną i zadbaną brodą. Oczywiście to nie znaczy, że fani golenia na gładko, nie mogą nosić tej fryzury. Jeśli chodzi o długość włosów w tej fryzurze to długość góry najczęściej wynosi 3 – 6 mm. Warto zaznaczyć, że dobry fade, czyli odpowiednie wycieniowanie boków wpływa na ogólny odbiór fryzury.

 

French Crop – krótka fryzura męska

French Crop

French crop to krótka fryzura męska, posiadająca wycieniowane włosy z tyłu, a także po bokach głowy. Taki zabieg świetnie się kontrastuje z dłuższą grzywką. Jest to cięcie rzucające się w oczy, głównie ze względu na objętość i wyjątkową teksturę włosów. Ta męska fryzura pasuje posiadaczom zarówno włosów prostych jak i kręconych. Jest to naprawdę uniwersalne i praktyczne uczesanie. Bardzo dobrze komponuje się z twarzami o kształcie kwadratowym i diamentowym oraz tymi podłużnymi. Świetnie sprawdza się u mężczyzn o ostrych rysach twarzy. Dodatkowo, jeśli posiadasz cienkie włosy, możesz przemyśleć posiadanie takiego cięcia. Krótka fryzura męska French Crop jest odpowiednim wyborem dla osób zmagających się z zakolami. Mężczyźni borykający się z problem zakoli powinny skłaniać się do wyboru właśnie tej fryzury. Jeśli chcesz zakryć zbyt wysokie czoło lub zakola to nakierunkuj włosy bezpośrednio do przodu. Odpowiednia stylizacja i uczesanie sprawi, że ta fryzura zyska na objętości na końcu głowy, dzięki czemu problem rzadkich włosów zniknie. Do ułożenia tej fryzury najlepiej sprawdzi się prestyler z solą morską oraz puder do włosów. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o męskiej fryzurze jaką jest French Crop to zapraszam Cię do przeczytania mojego artykułu na ten temat.

Prestyler z solą morską Zamów prestyler z solą morską do włosów
 puder do włosów marki American Crew Zamów puder do włosów

Quiff – najwygodniejsza fryzura męska 

Quiff - najwygodniejsza krótka fryzura męska na wakacje

To jedna z najpopularniejszych fryzur męskich ostatnich czasów. Jest uwielbiana i bardzo często wybierana przez mężczyzn. Głównie dlatego, że Quiff to najwygodniejsza fryzura męska. Jest to fryzura męska, która posiada wiele wariacji.  Dzięki temu wybierając odpowiednie cięcie tej fryzury możesz dopasować ją do swojego kształtu twarzy, głowy oraz typu włosa. Ta krótka fryzura męska posiada krótkie, wycieniowane boki oraz tył, natomiast dłuższą górę – grzywka posiada około 6-7 cm. Grzywka powinna być wystylizowana do góry, podniesiona za pomocą okrągłej szczotki do włosów typu Quiff Roller. Końcówki włosów są układane do przodu. Jest to zdecydowania jedna z lepszych fryzur dla mężczyzn ceniących sobie szybkość w modelowaniu włosów. Do stylizacji niezbędna będzie matowa pomada do włosów

Okrągła szczotka do układania włosów Zamów okrągłą szczotkę do włosów
 Matowa Pomada do włosów Zamów matową pomadę do włosów

Side Part, czyli fryzura męska z przedziałkiem

Side Part - modne męskie fryzury 2021

Ponadczasowy zaczes na bok, świetnie łączy ze sobą elegancję i nowoczesność. To co najważniejsze wyznacza  przedziałek, który wskazuje na ułożenie włosów. Długość grzywki jest kwestią indywidualną, dobieraną wedle upodobania. Boki cięcia są zazwyczaj cieniowane. Side Part jest męską fryzurą komponującą się z każdym stylem ubioru. Idealnie pasuje na formalne spotkanie, jeśli ułożymy ją na gładko. Jeśli jednak chcesz, aby fryzura nie była aż tak zobowiązująca, możesz ją ułożyć bardziej w stylu messy hair, na bardziej lżejszy produkt jakim jest np. puder do włosów. Ten typ fryzury najbardziej pasuje osobom posiadającym kwadratowy bądź owalny kształt twarzy.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *