Spotify na Wear OS w końcu zaoferuje wyczekiwaną funkcję!

Słuchanie muzyki podczas treningu, kiedy na nadgarstku znajduje zegarek z systemem Android Wear OS, a w pobliżu nie ma smartfona, jest praktycznie nie możliwe. Spotify na Wear OS w końcu zyskało funkcję, która pozwoli na zapisywanie utworów w pamięci naszego urządzenia!

Platforma cały czas się rozwija

Platforma do streamingu muzyki chce jak najlepiej służyć swoim użytkownikom, dlatego też stale pracuje nad rozwojem swojej aplikacji. Spotify na Wear OS, czyli system, na którym pracują zegarki takich marek jak Samsung, Sunnto czy Xiaomi oferuje teraz funkcję, z której od jakiegoś czasu mogą już korzystać posiadacze Apple Watch!

Mowa tutaj o funkcji zapisywania utworów na pamięci zegarka. Spotify na WearOS do tej pory nie oferowało takiej funkcji. Pozostawienie smartfona w szafce podczas wizyty w siłowni nie było opcją, zwłaszcza wtedy, gdy podczas ćwiczeń lubimy słuchać muzyki. Na całe szczęście platforma przypomniała sobie o użytkownikach zegarków właśnie z tym systemem i powoli udostępnia słuchanie muzyki w trybie offline.

Spotify na Wear OSSpotify na Wear OS

Spotify na Wear OS zyskuje na funkcjonalności

System Wear OS trafił m.in. do nowej serii zegarków Samsung Galaxy Watch4. Użytkownicy na pewno ucieszą się, że Spotify na Wear OS w końcu zyska długo wyczekiwaną funkcję. Dzięki niej funkcjonalność zegarków podczas treningów mocno wzrasta. Do obsługi nowej funkcji wymagana jest wersja systemu Wear OS 2.0!

Przeczytaj także: Spotify Premium za mniej niż 5 złotych? Serwis testuje nowy plan!

Nowa funkcja od Spotfiy powoli trafia na rynek. Dostęp do niej na tę chwilę ma określone grono użytkowników, jednak w najbliższych tygodniach trafi ona do użytku publicznego.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *