Polska marka mPTech wspiera VoLTE

VoLTE dotychczas było dostępne w przypadku urządzeń czołowych producentów urządzeń mobilnych. Dziś polska marka mPTech poinformowała, że jej smartfony i klasyczne telefony również wprowadziła tą funkcjonalność. Mowa o urządzeniach takich marek jak HAMMER czy myPhone.

VoLTE na urządzeniach mPTech

Voice over LTE (głos przez LTE) jest obecnie dostępna praktycznie na każdym urządzeniu mobilnym. Nic w tym dziwnego, przecież dzięki tej technologii możemy cieszyć się znacznie lepszą jakością dźwięku oraz znacznie lepszym sygnałem. Jest to ważne, gdyż nie musimy martwić się podczas rozmowy irytującymi szumami czy zakłóceniami. Warto wiedzieć, że sama technologia VoLTE wymaga wielu testów i badań, które są przeprowadzane z każdym z operatorów sieci komórkowej. Dopiero kooperacja producenta smartfonów z operatorem pozwala na korzystanie z usługi.

Jak wyjaśnia Sylwester Tarawski, Key Account Manager ds. Operatorów GSM z mPTech: Proces certyfikowania pod kątem VoLTE jest trudny i czasochłonny. Gwarantuje on jednak operatorom, że urządzenia jakie polecają klientom w ramach swoich ofert zapewnią im najwyższą jakość połączeń, dźwięku i nie będą miały problemu ze znajdowaniem zasięgu sieci komórkowej. Urządzenia marek myPhone oraz HAMMER przeszły takie testy u czołowych polskich operatorów.

HAMMER i myPhone oferują wysoką jakość rozmów

Smartfony oraz tradycyjne telefony klawiszowe oferowane przez mPTech mogą pochwalić się dostępnością technologii VoLTE, co sprawia, że posiadacze urządzeń marek HAMMER i myPhone będą mogli cieszyć się wysoką jakością rozmów. Dotyczy to modeli dostępnych w ofertach operatorów takich jak Orange oraz T-Mobile. Oczywiście, wcześniej kupione urządzenia również będą oferowały wspomnianą technologię. Wystarczy zainstalować aktualizację, którą udostępni producent.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii nowe technologie oraz biznes. Szczegóły na temat produktów marki mPTech można odnaleźć odwiedzając stronę producenta.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *