Znamy datę prezentacji nowego Call of Duty: Vanguard!

Call of Duty: Vanguard to nowa gra Activision, na temat premiery której mocno się spekuluje. Dziś dowiedzieliśmy się o tym, kiedy tytuł oficjalnie zostanie zaprezentowany! Na datę nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ prezentacja najnowszego CoD’a odbędzie się już 19 sierpnia!

Call of Duty: Vanguard nadchodzi

Activision nie zwalnia tempa i po ogromnym sukcesie gry CoD WarZone szykuje się do premiery kolejnej odsłony FPSa – Call of Duty: Vanguard! Sam wydawca, za pomocą sklepy PlayStation Store oficjalnie zapowiedział, że prezentacja gry odbędzie się już w przyszły czwartek. 19 sierpnia o godzinie 19:30 prawdopodobnie w sieci ukaże się pierwszy zwiastun gry.

Nie jest to jednak pierwsza wzmianka o CoD: Vanguard, ponieważ w poprzednim tygodniu w sieci pojawił się teaser oraz grafika potwierdzająca, że rozgrywka zabierze nas do czasów II Wojny Światowej. Wiemy też, że w grze oprócz trybu multiplayer znajdzie się także tryb fabularny, który opowie nam historię z frontów IIWŚ.

The latest Call of Duty 2021 teaser video just arrived in our inbox 👀 pic.twitter.com/YgBScNUU8G

— CharlieIntel – Call of Duty News (@charlieINTEL) August 15, 2021

Kiedy oficjalna premiera gry?

Na temat samej fabuły nie ma informacji. Po samym teaserze można wnioskować, że przeniesie nas ona do czasów II Wojny Światowej. Tak samo, jak i o fabule, nie wiemy również nic na temat daty premiery gry. Spekulowało się, że gra pojawi się w listopadzie tego roku i prezentacja gry Call of Duty: Vanguard zaplanowana na czwartek, tj. 19.08, zdaje się to potwierdzać.

BREAKING NEWS: The official PlayStation Store has updated to reveal Call of Duty: Vanguard will be revealed on August 19th. 1:30 PM EST/18:30 BST. #CoDVanguard pic.twitter.com/6ddYIoCRgn

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) August 16, 2021

Przeczytaj także: Rzetelne źródło potwierdza! Szykują się remastery trzech gier z serii GTA!

Wraz z premierą gry możemy się również spodziewać zmian w WarZone. Podobnie było w przypadku gry Call of Duty: Cold War, kiedy to po premierze czas rozgrywki popularnego battle-royale cofnął się do czasów zimnej wojny. Wydaje się więc, że tak samo będzie w przypadku premiery CoD: Vanguard. Rzekomo ma też pojawić się skuteczny anti-cheat, ponieważ gracze oznajmiają, że obecnie gra w WarZone jest praktycznie niemożliwa. Na każdym kroku można spotkać hakera. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni!

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…