FIFA 22 demo – kiedy i skąd pobrać najnowszą odsłonę?

Przełom września i października to czas, kiedy pojawia się najnowsza odsłona popularnego symulatora gry w piłkę nożną. W związku z tym wiele osób zastanawia się kiedy pojawi się FIFA 22 demo. Podpowiadamy skąd pobrać ten tytuł. Wiemy już kiedy zostanie udostępnione demo, wersja z wczesnym dostępem oraz finalny produkt.

Wiele osób zastanawia się kiedy będzie można pobrać wersję demonstracyjną popularnej sportowej gry. Za sprawą holenderskiej drużyny Feyenoord Rotterdam możemy dowiedzieć się, że FIFA 22 demo będzie dostępna dla graczy od 15 września. Tak! Wygląda na to, że za dwa dni zagramy w próbną wersję popularnego tytułu od EA Sports. Analizując grafikę, którą udostępniono na Instagramie możemy również wywnioskować, że 27 września dostęp do gry uzyskają osoby, które kupiły przedpremierową edycję Ultimate. Finalnie, wszyscy, którzy kupili wersję podstawową będą mogli zagrać pierwszego października.

Sprawdź inne nasze artykuły na temat gry FIFA 22.

FIFA 22 demo – skąd pobrać?

Wiele osób zastanawia się kiedy i skąd pobrać najnowszą odsłonę, a konkretnie wersję demonstracyjną. Niestety, dziś jeszcze nic nie wiadomo o demo. Nie wiemy również, czy EA udostępni inną grę dla posiadaczy najnowszych konsol takich jak Xbox Series X i S oraz PlayStation 5, a inną dla PC-tów, Xbox One oraz PS4.

Z informacji udostępnianych przez inne portale możemy dowiedzieć się, że w demo będziemy mogli zagrać następującymi drużynami: Paris Saint Germain, Feyenoord Rotterdam, Liverpool FC, Atletico Madryt, Manchester City, Real Madryt oraz Borussia Dortmund. Gwiazdą okładki tegorocznej edycji będzie Kylian Mbappe, czyli gwiazdor PSG.

FIFA 22 demo będzie „udostępniała” graczom mecze, w których jedna połowa zapewne będzie trwała cztery minuty. Analizując poprzednie edycje możemy być niemal pewni, że wersja demonstracyjna „pozwoli” na granie w dwa tryby. Mam na myśli mecz towarzyski oraz Volta (spotkanie na ulicy).

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…