Stratę w wysokości około 12 milionów dolarów poniósł Usain Bolt!

Stratę w wysokości około 12 milionów dolarów poniósł Usain Bolt!

W pewnym momencie swojej kariery Usain Bolt miał tytuł najszybszego żyjącego człowieka. Wyszło na jaw, że padł ofiarą oszustwa, w wyniku którego stracił ponad dwanaście milionów dolarów. Znaleziono przy nim jedynie dwanaście tysięcy dolarów!

Usain Bolt padł ofiarą oszustwa
Usain Bolt, zdobywca ośmiu złotych medali olimpijskich, dowiedział się niedawno, że padł ofiarą oszustwa. Na jego osobistym koncie bankowym znajdowało się łącznie 12,8 mln dolarów. Według historii opublikowanej przez Associated Press odkryto, że w tajemniczy sposób zniknęło z niego ponad 12,7 mln dolarów.

USAIN BOLT STRACIŁ PONAD 12 MLN DOLARÓW! FOT. INTERNET/AUTHOR UNKNOWN

W środę adwokaci Bolta ujawnili opinii publicznej, że ich klient Usain Bolt miał na jednym ze swoich kont saldo w wysokości 12,8 mln dolarów. Niestety, obecnie znajduje się na nim tylko 12 tysięcy dolarów. Mistrz olimpijski i były rekordzista świata w biegu na 100 metrów zapewnia, że padł ofiarą oszustwa.

Usain Bolt poniósł straty finansowe w wysokości około 12 milionów dolarów!
USAIN BOLT STRACIŁ PONAD 12 MILIONÓW DOLARÓW! FOT. INTERNET/AUTOR
Z konta byłego sprintera w tajemniczy sposób zniknęło 12,7 mln dolarów.
W liście, który został skierowany do Stocks & Securities Limited, firmy inwestycyjnej, która jest podejrzewana o to, że stoi za oszustwem, adwokaci Bolta domagali się zwrotu pieniędzy, jednocześnie zapowiadając, że będzie to znaczące przestępstwo popełnione wobec ich klienta. W swoim liście adwokaci Bolta stwierdzili: „Jeśli to prawda, a mamy nadzieję, że tak nie jest, to przeciwko naszemu klientowi popełniono poważne oszustwo, kradzież lub obie te rzeczy”.

List Emerytów! można również przeczytać tutaj. Czy masz szacunkową kwotę, która zostanie dodana do Twojej emerytury 1 marca?

Firma Stocks and Securities Limited nie udzieliła żadnego oświadczenia ani odpowiedzi w tej sprawie. Na stronie internetowej wspomnianej organizacji pojawił się komunikat twierdzący, że korporacja będzie na bieżąco informować klientów o rozwoju całej sprawy. Biznes przyznał, że Bolt nie jest jedyną firmą, która ucierpiała w wyniku całego nieporozumienia. Wcześniejsze odkrycie w tym miesiącu ujawniło oszukańczy schemat. Komisja Usług Finansowych Jamajki zajmowała się śledztwem od początku do końca.

Usain Bolt i jego zespół prawny ostrzegli korporację, że będą realizować działania prawne i cywilne, jeśli pieniądze, które zostały pobrane z jego konta, nie zostaną przywrócone w ciągu najbliższych dziesięciu dni roboczych.

Źródło: CBS

 

Możesz również polubić…