Nowy Battlefield 2042 opóźniony! Kiedy zagramy w tytuł?

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla osób, które czekały na nową grę od EA. Premierę Battlefield 2042 opóźniono o kilka tygodni. Taką informację podało i jednocześnie potwierdziło studio EA Dice. Kiedy więc zagramy w najnowszego FPS-a od legendarnego wydawcy?

Nowy tytuł od EA wyczekiwany przez graczy

Battlefield 2042 to nowa gra FPS od EA, która przygotowywana jest przez studio EA Dice. Nowy tytuł od momentu zapowiedzi rozpalił nadzieje graczy, którzy mają dość Call of Duty Warzone. Konkurent Battlefielda jest przepełniony oszustami, którzy psują uczciwym graczom doznania płynące z rozgrywki. Nowy BF ma być więc czymś nowy, czymś, co będzie zdecydowanie lepiej zabezpieczone przed cheaterami niż gra konkurencji. Czy tak rzeczywiście będzie?

Przeczytaj także: EA ma problem! BF2042 jeszcze nie wyszedł, a już są do niego cheaty

Nowy Battlefield 2042 będzie grą pozbawioną klasycznego wątku fabularnego w trybie single player. Do rozgrywania fabuły będzie potrzebne podłączenie do internetu, ponieważ w większości wątków będziemy musieli kooperować z innymi graczami. Gra będzie posiadała tryb, w którym udział weźmie aż 128 graczy (PC, PS5 i Xbox Series S/X).

EA Dice przesuwa premierę Battlefield 2042

Studio EA Dice, które odpowiada za stworzenie gry, poinformowało, że datę premiery Battlefield 2042 przesunięto o kilka tygodni. Początkowo zakładano, że tytuł trafi do graczy 22 października 2021 roku, jednak data ta uległa zmianie. Na całe szczęście w tytuł zagramy jeszcze w tym roku.

Nową datą premiery Battlefield 2042 jest 19 listopada 2021 roku. Nie znamy powodów przesunięcia premiery gry w czasie. Wydaje się, że studio napotkało problemy techniczne, z którymi chcą się w stu procentach uporać. Pospieszanie wydania gry jest niewskazane, a świetnym przykładem jest tutaj Cyberpunk 2077. Producent dalszym ciągu aktualizuje grę, pomimo tego, że wyszła prawie rok temu. Na jakiś czas zniknęła ze sklepu PlayStation Store i dopiero kilka tygodni temu tam wróciła.

battlefield 2042battlefield 2042Oficjalna informacja przekazana przez studio EA Dice.  » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…