PS5 PlayStation Showcase 2021 za nami! Co za tytuły!

Sony zapowiadało, że konferencja PS5 PlayStation Showcase 2021 zapadnie w pamięci miłośników konsol japońskiego producenta na wiele lat. I tak chyba rzeczywiście się stanie, ponieważ gigant zaprezentował wielkie tytuły, na które już z niecierpliwością czekają posiadacze nowej generacji konsol!

Sony rozwiało wątpliwości w wielu kwestiach

Konferencja PS5 PlayStation Showcase 2021 trwała ponad 40 minut i wszyscy, którzy w niej uczestniczyli byli świadkami wielkiego pokazu. Podczas wydarzenia japoński gigant przedstawił nowe produkcje, które trafią na nową generację konsol PlayStation 5. Wśród zaprezentowanych gier pokazano zupełnie nowe tytuły oraz propozycje, które będą miały swoją kontynuację.

Jednym z najciekawszych tytułów okazała się nowa część przygód Kratosa. Sony potwierdziło, że kolejna cześć będzie nazywać się God of War: Ragnarok, co nie było takie pewne. Japoński gigant przedstawił również drugą część Spider-Mana. Człowiek Pająk, a raczej dwóch bohaterów, ponieważ do Petera Parkera dołącza także Miles Morales, będzie musiał mierzyć się ze swoim największym nemesis – Venomem! Podczas wydarzenia PlayStation Showcase 2021 zaprezentowano wiele innych gier, których zwiastuny możecie zobaczyć poniżej!

Przeczytaj także: God of War: Ragnarok zaoferuje prawie dwie doby rozgrywki!

Zwiastuny gier zaprezentowanych na PS5 PlayStation Showcase 2021

God of War: Ragnarok

Marvel’s Spider Man 2

Marvel’s Wolverine

Marvel’s Strażnicy Galaktyki

Ghostwire: Tokyo

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

GTA V na PS5

Alan Wake Remastered

Uncharted: Legacy of Thieves w wersji na PS5 i PC

Gran Turismo 7

Deathloop

Tiny Tina’s Wonderland

Project Eve

Star Wars: The Old Republic Remake

Forspoken

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…