Converse Weapon CX to sneakersy, które musisz mieć

O ile zazwyczaj sneakersy nie robią na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, o tyle Converse Weapon CX to faktycznie buty, które są mega! Przynajmniej ja tak uważam. Podobno, to znaczy tak twierdzi producent, oprócz odważnych linii projektowych, prezentowany model ma oferować większy komfort użytkowania.

Jak to możliwe? Converse Weapon CX wyposażono w specjalną piankę, z której wykonano profil (zaprojektowany na nowo) oraz podeszwę środkową. Sneakersy mają powiększony język, miękką piankę, (podobno) wygodną wkładkę wewnętrzną oraz przeprojektowaną podeszwę zewnętrzną. Dzięki temu mamy cieszyć się znacznie większym komfortem użytkowania butów. Mowa o ulicy jak i boisku. Brzmi ciekawie, prawda?

Converse Weapon CX – nowe sneakersy, które wyglądają świetnie i podobno są mega komfortowe

Jak widać nowe buty charakteryzują futurystyczne detale oraz nowoczesna konstrukcja. Ma to zapewnić wysoki komfort dla naszych stóp, nawet przez cały dzień. Oczywiście pamiętajmy, że model Weapon z 86″ był ceniony na wielu boiskach koszykarskich. Dlatego tym bardziej marka musiała wracając do legendy pokazać coś, co faktycznie zrobi na wszystkich wrażenie. Czy tak jest? Musicie odpowiedzieć sobie sami. Mi osobiście nowe sneakersy bardzo się spodobały. Tym bardziej, że producent oferuje je w trzech wariantach kolorystycznych. Cena wynosi 539 zł. Buty możecie znaleźć na stronie producenta oraz w sklepach Converse. To jak? Kupujecie?

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…