Nawet Pentagon jest w stracie słów, jeśli chodzi o wyjaśnienie tych obserwacji UFO.

Nawet Pentagon jest w stracie słów, jeśli chodzi o wyjaśnienie tych obserwacji UFO.

Tylko w roku 2022 odnotowano znaczną liczbę obserwacji UFO. Jeszcze więcej w ciągu poprzednich kilkudziesięciu lat. Okazuje się, że nawet Pentagon nie jest w stanie podać wyjaśnienia dla ponad 170 z nich!

Badanie dotyczące niewyjaśnionych obiektów latających zostało ujawnione przez Pentagon.
W naszym świecie nie brakuje osób, które interesują się teoriami spiskowymi. Twierdzona obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego, zwanego częściej UFO, jest jednym ze zdarzeń, które występują z największą częstotliwością. Tylko w roku 2022 Pentagon otrzymał łącznie 510 raportów od świadków, którzy twierdzili, że widzieli statek kosmiczny należący do pozaziemskiej cywilizacji.

Sprawdź tę powiązaną lekturę: Awarie na Ziemi! Źródłem takich eksplozji jest oczywiście Słońce!

Nawet Pentagon nie jest w stanie podać zadowalającego wyjaśnienia tych obserwacji UFO.
CZY CYWILIZACJE POZAZIEMSKIE REGULARNIE ODWIEDZAJĄ NASZĄ PLANETĘ?
Liczba osób, które twierdzą, że były świadkami pozaziemskich statków jest wysoka. Raport, który szczegółowo opisuje występowanie niewyjaśnionych obiektów latających, jest tworzony przez Pentagon co roku i udostępniany do użytku publicznego. Okazało się, że Departament Obrony Stanów Zjednoczonych nie jest w stanie podać wyjaśnienia dla 171 z tych incydentów!

Według raportu, który został przedstawiony przez Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego (ODNI), tylko w 2022 roku Pentagon otrzymał i zatwierdził ponad 500 zgłoszeń o niezidentyfikowanych obiektach latających. Takie informacje zostały zawarte w raporcie, który został złożony przez ODNI. Czy to liczba obserwacji UFO, które zostały zgłoszone w Stanach Zjednoczonych? W dokumencie, który liczy 11 stron, czytamy, że w 2022 roku po raz pierwszy scharakteryzowano 366 z nich.

Ile obserwacji UFO było w roku 2022?
Pentagon przyznał, że 195 z 366 przedmiotów zostało przeanalizowanych i sklasyfikowanych. „Balony lub podobne przedmioty” zostały uznane za niezidentyfikowany obiekt latający w 163 z tych zdarzeń, natomiast za 26 z nich odpowiadały drony. W pozostałych sześciu były to albo kawałki śmieci (jak plastikowe torby), albo ptaki. Pozostałych 171 przedmiotów… nie udało się rozpoznać ani zaliczyć do żadnej z kategorii.

Jednocześnie Departament Obrony Stanów Zjednoczonych podkreślił, że nie będzie komentował żadnych obserwacji UFO, które mogły lub nie mogły mieć miejsca. Dlatego kwestią, na którą wciąż trzeba odpowiedzieć jest to, ile z tych 171 obiektów było w rzeczywistości pojazdem obcej cywilizacji?

Źródło: Pentagon

 

Możesz również polubić…