Poczta Polska podaje kalendarz polowań z konkretnymi informacjami o czasie i miejscach, w których można zabijać zwierzęta.

Poczta Polska podaje kalendarz polowań z konkretnymi informacjami o czasie i miejscach, w których można zabijać zwierzęta.

Ludzie, którzy zabijają dla przyjemności są moralnie naganni i zajmuję wobec nich zdecydowane stanowisko. Bo jak inaczej nazwać tych, którzy zabijają – myśliwymi? Fakt, że Poczta Polska udostępnia kalendarz polowań z informacjami, kiedy należy zabijać określone zwierzęta, sprawił, że poczułem jeszcze większy wstręt do tej publikacji. Psychopata to jedyny typ osoby, która mogłaby coś takiego wymyślić.

Ludzie nie muszą już wychodzić i polować na swoje jedzenie, jak za starych dobrych czasów. Więc to niepojęte, że wciąż istnieją grupy myśliwskie. Tak, tak. Będą upierać się, że pomagają utrzymać populację zwierząt na zdrowym poziomie, jednocześnie zapewniając mnie, że są psychopatami i fanami mordowania dla przyjemności. Stanie się to bardzo szybko. Rzeczywistość jest taka, że natura będzie miała się absolutnie dobrze, a my, ludzie, jesteśmy największą chorobą, jaką ten świat widział. Nic więcej nie jest w naszej mocy niż niszczyć, mordować i kraść. Dlaczego wilki podchodzą do ludzkich siedlisk? Dlaczego dziki wyrządzają tak wielkie szkody na polach uprawnych? Dlaczego jelenie decydują się na chodzenie środkiem drogi? To oczywiste; przecież w tym miejscu znajdował się ich dom, z tą tylko różnicą, że my jako ludzie im go odbieramy.

Wszyscy dobrze wiemy, że myśliwi nie reprezentują typowego rodzaju grupy społecznej. Co prowadzi mnie do takiego przekonania? Wystarczy poczytać o tym, co robią, gdy polują. Przykłady? Podobne zdjęcie zostało zrobione w rezydencji. Następnie inny osobnik odebrał sobie życie. Według ich typowego uzasadnienia, najprawdopodobniej pomylił zwierzę z dzikiem. Kontynuuj to. Farmer.co.uk twierdzi, że myśliwi nie chcą być poddawani testom psychologicznym i fizycznym. Czy kogoś to jeszcze dziwi? Przecież zdecydowana większość z nich po takiej ocenie musiałaby umówić się na wizytę u psychiatry. Zerknijcie, jak wygląda zbiór osób z problemami psychicznymi.

Poczta Polska udostępnia kalendarz, z którego mogą korzystać myśliwi. Dlaczego nie czują się zażenowani, że sprzedają takie rzeczy?
Skoro jest o myślistwie, to niektórzy mogliby uznać, że to nic innego jak zwykły kalendarz ze zdjęciami zwierząt. Z drugiej strony, w miarę czytania kolejnych podstron, byłem coraz bardziej zaskoczony. Tam mogliśmy przejrzeć konkretne informacje na temat najlepszych czasów na polowanie na określone gatunki. Poważnie? Co to za żart, kiedy organizacja publiczna, jaką jest Poczta Polska, sprzedaje takie pozycje? Tym bardziej biorąc pod uwagę wątpliwą jakość świadczonych usług. Nie uważam, aby należało zachęcać do polowań, gdyż uważam je za główne źródło patologii.

Możliwe, że podchodzę do tej sytuacji ze zbyt dużymi emocjami. Koniec końców, nie ma to na celu zachęcania do zostania jednym z nich. Jednak z racji tego, że jestem znaczącym przeciwnikiem myśliwych, niezwykle podburzył mnie fakt sprzedaży chgolovy, która ma związek z polowaniem. Dzieje się tak dlatego, że polowanie kojarzy się z chgolovy.

Osoba, która podjęła decyzję o dystrybucji tych kalendarzy do firm, powinna obserwować, jak ta grupa niezrównoważonych psychicznie ludzi zachowuje się podczas wypraw myśliwskich. Czyż nie jest to ekscytujące czerpać przyjemność z zabicia lisa, dzika, jelenia czy innego zwierzęcia dla sportu? Brak słów.

źródło: https://menworld.pl

 

Możesz również polubić…