Nowa Motorola Moto G50 5G pokazana! To bardzo ciekawy smartfon!

Szukacie dobrego i taniego telefonu z obsługą sieci 5G? Motorola przedstawiła międzynarodową wersję modelu Motorola Moto G50 5G, która nieco różni się od swojego odpowiednika przeznaczonego na rynek chiński. Co zatem się zmieniło i ile będzie kosztował smartfon?

Motorola Moto G50 5G dostępna na całym świecie

Rynek chiński był pierwszym rynkiem, na który trafił nowy smartfon od Motoroli. Motorola Moto G50 to model, który obsługuje sieć 5 G i posiada bardzo ciekawą specyfikację. To sprawia, że smartfon ten jest bardzo dobrym wyborem dla osób szukających niedrogiego modelu z obsługą najnowszego standardu sieci. Smartfon ten właśnie trafił do międzynarodowej sprzedaży.

Przeczytaj także: Nowe telefony Motorola Edge dostępne w przedsprzedaży!

Na pokładzie modelu Moto G50 5G w odróżnieniu od wersji na chiński rynek, znajdziemy procesor MediaTek Dimenisty 700. Zastąpił on układ Snapdragon 480. Producent wyposażył model w 4 GB pamięci RAM oraz 128 GB na dane użytkownika. Akumulator, który zasila G50 5G, ma pojemność 5000 mAh, jednak obsługuje tylko ładowanie o mocy 10W.

Motorola moto G50 5gMotorola moto G50 5g

Cena to największą zaletą smartfona

Motorola Moto G50 5G to smartfon o bardzo ciekawej specyfikacji. Producent wyposażył ten model w ekran o przekątnej 6,5-cala wykonany w technologii MaxVision. Wyświetlany obraz ma rozdzielczość HD+. Z tyłu znajdziemy potrójny aparat fotograficzny, gdzie główny obiektyw ma 48 Mpix. Czujnik głębi oraz obiektyw marko mają po 2 Mpix. Z przodu z kolei znajdziemy 13-megapikselową kamerę do zdjęć selfie.

Oczywiście smartfon pracuje na czystym systemie Google Android 11. Za wszystko to musimy zapłacić niewiele. Moto G50 5G dostępna jest już w Australii i tam wyceniona została na 399 AUD. Po przeliczeniu jest to około 1130 złotych. Polskie ceny powinny być podobne.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…