Polska gra podbija Steam! Stwórz potęgę na miarę Orlenu!

Jeśli od zawsze marzyliście o prowadzeniu własnej stacji benzynowej teraz macie na to okazję. Polska gra Gas Station Simulator podbija Steam! Marzenia o zbudowaniu kolejnej potęgi właśnie mogą się spełnić.

Gas Station Simulator hitem na Steam

Krakowskie studio DRAGO Entertainment może świętować duży sukces, ponieważ ich gra Gas Station Simulator stała się hitem na platformie Steam. Jak sama nazwa mówi, fabuła opiera się na prowadzeniu stacji benzynowej. Wcielamy się we właściciela małego przedsiębiorstwa i staramy się dbać o rozwój naszego interesu. Oczywiście w grze obsługujemy przejeżdżających konsumentów, zatrudniamy pracowników, kupujemy i wymieniam dystrybutory i zamawiamy paliwo.

Przeczytaj także: Tomasz Smokowski zastąpi Dariusza Szpakowskiego w FIFA 22!

To jednak nie wszystko, ponieważ obok stacji benzynowej możemy również otworzyć zakład mechaniczny. W nim możemy naprawiać zepsute auta, prowadzić serwis olejowy i wiele innych rzeczy. Sądząc po scenerii, fabuła gry Gaz Station Simulator rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, a sama stacja położona jest na pustkowiu, niedaleko autostrady.

Wielki sukces polskiego studia

Gas Station Simulator stało się prawdziwym hitem platformy Steam. Jak poinformowało krakowskie studio DRAGO Entertainment, gra zwróciła się… w półtorej godziny. Kwota, jaka została przekazana na produkcję gry to 450 tysięcy, a już po 90 minutach pieniądze te zwróciły się z nawiązką. Sukces gry potwierdzają dobre oceny, ponieważ 85% z 734 wystawionych to oceny pozytywne.

W jednym momencie w grę grało aż 5600 osób, co jest wspaniałym wynikiem. Gra prezentuje się bardzo ciekawie i patrząc na odbiór, jest bardzo dobrym tytułem. DRAGO Entertainment wycenił swój nowy tytuł na 64,79 PLN. Jeśli jednak najpierw chcecie sprawdzić, co oferuje rozgrywka, producent udostępnił wersję demo, którą można pobrać za darmo. Link do sklepu tutaj.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…