Apple rozpoczyna akcję serwisową dla iPhone 12 i 12 Pro!

Amerykański producent rozpoczął właśnie akcję serwisową dla posiadaczy smartfonów iPhone 12 i 12 Pro. Akcja ta tyczy się modeli, które mają problem z dźwiękiem podczas prowadzenia rozmów telefonicznych.

Problemy z iPhone 12 i Pro

Apple uruchomiło nową akcję serwisową, która obejmuje modele iPhone 12 i 12 Pro wyprodukowane między październikiem 2020 roku a kwietniem 2021 roku. Chodzi o problem z dźwiękiem podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Błędy podczas rozmów telefonicznych spowodowane są wadliwym komponentem. Amerykański producent potwierdził, że akcja serwisowa obejmuje darmową naprawę telefonów, które borykają się z tym problemem.

Przeczytaj także: Na aukcję trafiły pamiątki Apple! Ceny kuriozalne!

Akcja serwisowa uruchomiona przez Apple tyczy się jedynie smartfonów iPhone 12 i 12 Pro, czyli tych z wyświetlaczem o przekątnej 6,1-cala. Posiadacze 12 Mini oraz Pro Max nie muszą martwić się tą usterką. Producent jednocześnie podkreśla, że problem ma niewielką ilość urządzeń. Jeśli należycie do grona osób, które spotkały się z tym problemem, należy zgłosić się do autoryzowanego serwisu. Wymiana jest kompletnie darmowa.

iphone 12iphone 12

Co z „trzynastką”?

Do premiery iPhone 13 zostało już niewiele czasu, więc w sieci pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzącego smartfona Apple. Według najnowszych wieści najnowsza generacja smartfona z nadgryzionym jabłkiem w logo może być najdroższym modelem w historii. Jaki jest tego powodu? Chodzi oczywiście na duże braki na rynku chipów oraz problemami z ich dostawą.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…