Cyberpunk 2077. Co z tym multiplayerem?

Cyberpunk 2077 od dnia swojej premiery nie był grą dopracowaną. Dlatego też studio CD Projekt RED cały czas udostępnia nowe aktualizacje, które poprawiają rozgrywkę i wydajność gry. Najnowsza z nich posiada jednak wzmianki o trybie multiplayer, który miał początkowo znajdować się w grze polskiego studia.

CD Projekt RED ciągle pracuje nad swoją grą

CD Projekt RED udostępniło dużą aktualizację 1.3, która ma naprawić wcześniejsze błędy. Do perfekcyjnie działającej gry Cyberpunk 2077 ma jeszcze daleko, jednak z każdą aktualizacją jest bliżej tego określenia. Oprócz poprawek wydajności i wyeliminowania błędów aktualizacja 1.3 wprowadza także ciekawe rozwiązania, które sugerują, że gra polskiego studia w przyszłości może otrzymać początkowo zapowiadany tryb multiplayer.

Osoby, które czekały na możliwość gry online ze znajomymi w Cyberpunk 2077, musiały obejść się smakiem. Producent gry rzekomo zrezygnował z tego projektu, który następnie trafił do kosza. Wydaje się jednak, że prace nad trybem multi ponownie ruszyły. Tak przynajmniej sugeruje Tyler McVicker, youtuber, który zajrzał do plików aktualizacji. McVicker znalazł tam również zmiany obejmujące działanie autorskiego silnika RED Engine, które sugerują dodanie do gry usuniętych przed jej premierą funkcji.

Cyberpunk 2077. Prace nadal trwają

Wcześniej wspomniany youtuber przejrzał dokładnie pliki aktualizacji i zauważył również pliki sugerujące rozszerzenie fabuły o dwa wątki. Co więcej, CD Projekt RED ma w planach wprowadzenie również dodatków stylistycznych, takich jak skórki czy inne elementy, które wpłyną na lepszy odbiór rozgrywki.

Przeczytaj także: Call of Duty: Vanguard odkrywa karty! Znamy czas fabuły!

Producent gry zdradził także, co pojawi się w pierwszym darmowym pakiecie w grze. Gracze dostaną… dwie nowe kurtki dla głównego bohatera fabuły, nowe auto oraz alternatywny wygląd Johnny’ego Silverhanda. Za dodatkowe wątki fabularne na pewno trzeba będzie zapłacić. CD Projekt RED nie zdradził, kiedy pojawią się pierwsze DLC do gry Cyberpunk 2077.

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…