Kradzież 6 tysięcy zdrapek o łącznej wartości 28 tysięcy; wygrane wynosiły grosze

Kradzież 6 tysięcy zdrapek o łącznej wartości 28 tysięcy; wygrane wynosiły grosze

Mieszkaniec powiatu chrzanowskiego miał błędne przekonanie, że kradnąc 6 tys. zdrapek może szybko zgromadzić majątek. Wszak mówiono, że wygra na nich, a więc istniała możliwość, że otrzyma co najmniej kilka tysięcy.

Niewykluczone, że mężczyzna jeszcze przez jakiś czas będzie grał w zdrapki.
Po kradzieży 6 tys. zdrapek o łącznej wartości 28 tys. dolarów zszedł z groszami.
UKRADŁ 6,000 ZDRAPEK O WARTOŚCI 28,000.

. ŹRÓDŁO: LOTTO

pixabay

W jednym z krakowskich centrów handlowych doszło do kradzieży, która miała miejsce 31 grudnia poprzedniego roku. Niemal natychmiast po kradzieży właściciel sklepu zgłosił zdarzenie władzom i powiadomił, że wartość zdrapek była większa niż 28 000 polskich nowych złotych (PLN). Policja bez trudu namierzyła sprawcę kradzieży, który został zatrzymany i trafił na trzy miesiące do aresztu. W związku z ponownym przestępczym zachowaniem mężczyzny, może on zostać skazany nawet na dziesięć lat więzienia, a surowość kary mogła zostać podniesiona o pięćdziesiąt procent.

Z potężnej chmury spadło kilka kropel deszczu…
Zrabował 6 tysięcy zdrapek o wartości 28 tysięcy dolarów, ale wygrał tylko centy.
SKRADŁ 6,000 zdrapek wartych w sumie 28,000 dolarów.
Można było obliczyć, ile pieniędzy mężczyzna „zyskał” na tej sytuacji. Zarówno w Krakowie, jak i w Chranowie udało mu się rozdać nagrody ze zdrapek o łącznej wartości 680 zł. Suma ta jest co najmniej nieznaczna w porównaniu z całkowitą liczbą zdrapek i ich wartością, dlatego działanie złodzieja było całkowicie bezproduktywne.

Źródło: biznesinfo

 

Możesz również polubić…