Skład na mecz Polska – Anglia! Wiemy jak zagramy!

Już o 20:45 reprezentacja Polski wybiegnie na murawę PGE Stadionu Narodowego i zmierzy się z Anglikami. Faworytem tego spotkania są goście, jednak wszyscy liczą, że Polacy postawią się wicemistrzom Europy! Oto Skład na mecz Polska – Anglia!

Sporo problemów kadrowych w reprezentacji Polski

Paulo Sousa od początku swojej pracy z reprezentacją Polski ma sporo problemów kadrowych. Tak jest również w przypadku tego zgrupowania. Od początku z urazem walczy Piotr Zieliński, który nabawił się go w przedostatnim ligowym meczu przed wyjazdem na przerwę reprezentacyjną. Mateusz Klich został zakażony koronawirusem i jest niezdolny do gry, a Krzysztof Piątek oraz Arkadiusz Milik wracają do siebie po kontuzjach, których doznali w poprzednim sezonie.

Przeczytaj także: Polska – Anglia. Gdzie oglądać mecz?

Na domiar złego w pierwszej połowie meczu z Albanią z boiska zszedł Bartosz Bereszyński. Powodem zmiany był mięsień przywodziciela. Polski obrońca od momentu zgłoszenia urazu walczył o powrót na boisko, jednak Paulo Sousa na wczorajszej konferencji prasowej powiedział, że ani Piotr Zieliński, ani Bartosz Bereszyński nie znajdą się w kadrze meczowej. Skład na mecz Polski z Anglią wydaje się, że znowu będzie eksperymentalny.

Oto skład na mecz Polska – Anglia! Tak zagramy o trzy punkty

Skład na mecz Polska - AngliaSkład na mecz Polska - Anglia

Źródło: Internet/Twitter ŁNP

 » Czytaj dalej

Powered by the Echo RSS Plugin by CodeRevolution.

Możesz również polubić…